توی موبایل انسان های موفق چه خبره ؟

توی موبایل انسان های موفق چه خبره ؟

توی چند تا مقاله قبلی در مورد تفاوت های انسان های موفق یا آدم های معمولی صحبت کردیم و فهمیدیم تفاوت اونها با افراد معمولی بیشتر در رعایت یک سری نکات به ظاهرا ساده است .

یکی دیگر از تفاوت های آدم های موفق با انسان های معمولی موبایل اون هاست .

موبایل به عنوان یکی از اصلی ترین لازمه های یک زندگی در عصر حاضر به زندگی اکثر انسان ها گره خورده است .

اما نکته اینجاست که افراد موفق تهدید ها را به فرصت تبدیل می کنند و از هر موقعیت و ابزاری سعی می کنند به بهترین وجه استفاده نمایند .

در همین جامعه فعلی که خیلی از افراد اوقات خود را با تلفن همراه هوشمند می گذرانند و به عبارتی زمان طلایی زندگی شان را با این ابزار مهم و دوست داشتنی طی می کنند ، افراد موق و کار آفرین با طرز تفکری متفاوت سعی می کنند همین وسیله را ابزاری برای رشد و توسعه خود و کسب و کارشان قرار دهند .

ممکن است شما پولی را که از دست داده اید با تلاش مضاعف و راهکاری جدید مجددا به دست بیاورید ، اما متاسفانه اگر زمان را از دست دهید به هیچ عنوان نمی توانید به عقب برگردید و آن را جبران کنید . پیشنهاد می کنم مقاله زبر را هم به صورت رایگان مهمان ما باشید .

مرده ها زنده می شوند _ مدیریت زمان

توی موبایل انسان های موفق چه خبره ؟ _ واندر لیست

یکی از تفاوت های انسان های موفق موبایل اونها و به عبارت دقیق تر نحوه استفاده ای است که از تکنولوژی انجام میدن .

یکی از نرم افزارهایی که بسیار توی این مورد می تونه به ما کمک کنه ، نرم افزاری هست به نام Wunderlist و امروز در این مقاله سعی می کنبم کارکردهای عمومی این نرم افزار رو با هم مرور کنیم .

 

توی موبایل انسان های موفق چه خبره ؟ _ واندر لیست (نصب)

یکی از مزایای این نرم افزار این است که نسخه این نرم افزار برای بسترهای IOS_ Android_ windows و دسکتاب (تحت وب) در دسترس شماست .

یعنی هم می تونید از موبایل و هم از لب تاب خودتون به این نرم افزار و اطلاعات اون دسترسی داشته باشید و با خیال راحت از اون استفاده کنید .

اما برای نصب این نرم افزار پیشنهاد می کنیم از سایت رسمی این نرم افزار استفاده کنید :

https://www.wunderlist.com

همون طور که گفتیم شما می توانید در تلفن هوشمند اندروید و IOS و رایانه خود این نرم افزار را داشته باشید و با اینترنت اطلاعات تمام این نرم افزار ها با هم سینک خواهد شد .

 

آرحیمی - واندرلیست موبایل

پس از آن یک ایمیل تائید برای شما ارسال خواهد شد و با تائید آن می توانید به واندر لیست خود وارد شوید .

توی موبایل انسان های موفق چه خبره ؟ _ واندر لیست محیط

پس از اینکه وارد محیط نرم افزار شدید به صورت پیش فرض چند گزینه برای لیست سازی به شما پیشنهاد می شود . که می توانید از آنها استفاده کنید و یا خودتان به دلخواه اقدام به لیست سازی کنید .

آرحیمی موبایل

توی موبایل انسان های موفق چه خبره ؟ _ واندر لیست منو

از قسمت سمت چپ می توانید به لیست ها دسترسی داشته باشید . کنار لیست های پیش فرض اگر روی آیکون مداد کلیک کنید می توانید نام لیست ها را تغییر دهید و اگر روی لست کلیک کنید می توانید به محتوای آن دسترسی پیدا کنید .

آرحیمی موبایل

گزینه ۱ نام لیست های شماست ، گزینه ۲ امکان اضافه کردن کار جدید و از قسمت ۳ می توانید کارهایی را که تیک انجام آن را زده اید مشاهده کنید .

برای آموزش بیشتر کار با این نرم افزار عالی و دوست داشتنی می توانید فیلم زیر را هم ملاحظه کنید:

 

امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید و برایتان مفید بوده باشد . در مقاله بعدی که در همین هفته منتشر خواهد شد به یک نرم افزار کاربردی و لازم برای تلفن های همراه خواهیم پرداخت .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *