برند موبایل انسان های موفق چیست؟

برند موبایل انسان های موفق چیست ؟

برای خیلی از آدمها نوع و برند موبایلی که استفاده می کنند مهم است . اینکه جه مشخصاتی دارد و با چه ویژگی هایی از سایر موبایل ها متفاوت شده است . اما شاید برای شما جالب باشد که افراد موفق از چه برندی و چه موبایلی استفاده می کنند و راز موفقیت آنها در چیست ؟!! پس پیشنهاد می کنم خواندن این مقاله را از دست ندهید .

برند موبایل انسان های موفق چیست ؟ _ موبایل های گران قیمت

با ورود تکنولوژی ها به دنیای ما و فراگیر شدن استفاده از آنها در میان نسل جدید ، ضرورت استفاده از تلفن های همراه برای ما بسیار زیاد شده است . این موضوع به حدی جدی شده است که بعضی از انسان ها نسبت به داشتن این وسیله پر کاریرد احساس نیاز بیشتری دارند و دور بودن از آن برایشان تقریبا غیر ممکن است . این علاقه به قدری برای آنها زیاد است که بعضی اوقات هزینه های بسیاری برای خرید و حفظ و مراقبت آن انجام می دهند و تصور دور ماندن از آن برایشان استرس آور و نشدنی است .

اما بر خلاف تیتر جذاب این مقاله که ریشه در خواسته های همه ما دارد ،برای انسان های موفق و پیشرو ، برند و قیمت موبایل آنها ارزش آفرین نیست ، بلکه آن چیزی که مهم است محتوای داخل آن و نحوه استفاده از تکنولوژی برای رسیدن به خواسته هایشان و همان موفقیت است .

در ادامه می خواهیم یک نرم افزار عالی دیگر به شما معرفی کنیم که ما را به رسیدن به خواسته هایمان و موفقیت نزدیک تر می کند و این یکی دیگر از رازهای انسا نهای موفق است .

برند موبایل انسان های موفق چیست ؟ _ نرم افزار Quality time اندرویدی ها بخوانند

آرحیمی

این نرم افزار به ما کمک می کند تا بدانیم از نرم افزار های تلفن همراهمان به چه اندازه (دقیقه) استفاده کرده ایم . همچنین به ما یادآور می شود که در طول روز جند بار گوشی خود را چک کرده ایم .

برای خیلی ها گزارش این نرم افزار از تلفن همراهشان باور کردنی نیست و این می تواند هشداری برای مدیریت زمان همه ما باشد .

افراد موفق از برند خاصی از تلفن همراه استفاده نمی کنند بلکه آنها از هرچیز در مسیر موفقیت بیشتر کمک می گیرند .

برند موبایل انسان های موفق چیست ؟ _ نرم افزار Moment ویژه سیستم عامل IOS

آرحیمی

برای سیستم عاملIOS هم می توانید از این نرم افزار استفاده نمائید . کارکرد این نرم افزار هم مانند نرم افزار اندرویدی است و شما می توانید با نصب این نرم افزار زمان خودتان را به بهترین شکل مدیریت نمائید .

امیدوارم از خواندن این مقاله لذت برده باشید .

2 دیدگاه برای “برند موبایل انسان های موفق چیست؟

  • محمد حسن مهرابی گفته:

   دقیقا همین است

   برند افراد موفق و جامعه مهندسی اندروید و قالبا سامسونگ است چون بلدند از گوشی استفاده کنند و قالب کارهای مربوط به گوشی را خودشان انجام می دهند ولی برند جامعه پزشکی ، تاجر و دلال همه اپل هست چون از گوشی استفاده خاصی نمی کنند و کارهای مربوط به گوشی شان را هم میدهند به مغازه دار براشون انجام بده

   در این رابطه بنده خودم یک مقاله مفصل دارم که کاش از آن استفاده میکردید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *